בוא להיות מנטור!

ארגון בוגרי מעשה מציע לבוגריו להשתלב בתכנית מנטורינג לאחר שסיימו לימודים אקדמאים ומקצועיים, במטרה לשלבם במשרות הולמות בעלות אופק קידום במגזר הפרטי והציבורי. במקביל, פותחת התכנית למנטורים המשתתפים בה צוהר לעולם ההתנדבות, אפשרות עזרה לזולת והמון סיפוק וכיף.

העבודה המשותפת בין המנטור\ית והבוגר\ת משלבת רכישת כלים נכונים לבניית חיים מקצועיים ואישייים עצמאיים, הגדרת יעדים וחתירה להשגתם לקראת השתלבות בעולם התעסוקה. המנטור\ית מוזמנ\ת לחלוק מניסיון החיים העשיר ומההיכרות עם עולם התעסוקה המגוון, ולבנות ביחד עם הבוגר\ת תכנית עבודה להתקדמות אישית ומקצועית.

משתתפי התוכנית:
צעירים בוגרי תכניות ההתנדבות של מרכז מעשה, בשנתם האחרונה ללימודים או שסיימו לימודים אקדמאים, וכן  צעירים בוגרי לימודים מקצועיים בעלי וותק של שנה לפחות בעבודה במקצוע.
מנטורים  מובילים מהמשק הישראלי ממגוון מקצועות ורקעים.

מבנה התכנית:

  • משך התכנית כחצי שנה.
  • מפגשי ליווי דו שבועיים של הבוגר והמנטור- מפגשים אישיים "אחד-על-אחד", לעבודה על תוכנית העבודה האישית של הבוגר כפי שהוגדרה על ידו.
  • המנטורים נהנים משלושה מפגשי הכשרה לאורך השנה.
  • מפגש סיום חגיגי.

נשמע מעניין? תרצה\י לנדב מזמנך לליווי דור העתיד של עולם התעסוקה, לתרום מניסיונך לאלה הצריכים הכוונה, ובמקביל ליהנות מקשר אישי ומעצים עם צעיר\ה בתחילת דרכם המקצועית? זה הזמן להירשם!

להצטרפות צור קשר.

 

מרכז מעשה

כפר הנוער בן-שמן
מיקוד 73211

כפר הילדים כרמיאל
מיקוד 20100

טלפון ‏04-9027700 (שלוחה 2)
פקס 04-9027711