מעניין?

  וועד מנהל

  נעם לאוטמן
  יו"ר הוועד המנהל

  נעם הוא יו"ר הדירקטוריון בחברת דלתא-גליל תעשיות בע"מ. כמו כן, הוא יו"ר חברת וופרה-מדיה ודירקטור בחברת באב-קום. בתפקידיו החברתיים, מכהן לאוטמן כיו"ר קרן לאוטמן, כיו"ר מרכז מעשה, כחבר הועד המנהל של עמותת קו משווה, וכחבר בחבר הנאמנים של אוניברסיטת תל-אביב. לאוטמן הוא בעל תואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ניו-יורק (NYU).

  מיכל כהן
  מנכ"לית קרן רש"י

  "מרכז מעשה מיישם הלכה למעשה את החזון של קידום שוויון הזדמנויות ומוביליות חברתית, כחלק בלתי נפרד מפעילותה של קרן רש"י. אני רואה חשיבות רבה בפעילותו ותרומתו המשמעותית לחברה הישראלית, המקדמת ומלווה צעירות וצעירים מכל המגזרים, במסעם להתפתחות, ברכישת מיומנויות ולהעצמה אישית".

  עומר טפר
  Managing Director, חברת שלדור

  "גאה להיות חלק מארגון שמקדם מוביליות לצעירים מכל הקשת החברתית באמצעות דרישה למצוינות, אחריות אישית ומעורבות חברתית - כל זאת תוך הבלטת המשותף וקבלת השונה".

  אבי נתן
  מורה למתמטיקה בחטיבת ביניים בקריית טבעון

  "עמותת מרכז מעשה כבשה את ליבי מאחר שהיא מממשת תפישת עולם ערכית עם אסטרטגיה חכמה: העצמה וקידום בני נוער דרך קבלת אחריות ועזרה לזולת".

  איתמר ברטוב
  מנכ"ל עיריית בית שמש

  "זכות גדולה להיות חלק מהתרומה והמאמץ המתמשך לאפשר מוביליות חברתית לכולם ולכולן".

  אייל לר
  מנהל מחלקת הבנייה במטה קרן רש"י

  "חברותי בוועד המנהל נותנת לי להרגיש שותף בעשייה החברתית החשובה של העמותה על שלל פעולותיה. במסגרת תפקידי הייתי להקמת בית מעשה בעכו - החיבור בין הכרת פעילות העמותה לבין הצד הפיזי של תשתית ראויה היווה סגירת מעגל עבורי, הן מבחינה אישית שלי והן מבחינת הצלחת הפרוייקט".

  עמרי זגן
  סמנכ"ל מו"פ בקרן רש"י

  "אני שמח על הזכות להיות חבר ועד מנהל בארגון שחרט על דגלו את נושא המוביליות החברתית ומיישם זאת יום-יום. העתיד של כולנו תלוי ביכולת של החברה הישראלית ליצור הזדמנויות שוות לכל צעיר וצעירה".

  ארז רואימי
  מנהל יזמות וחדשנות בקרן רש"י

  "מה יישאר כשנלך?" ארגון משנה מציאות.

  מיכל קלמן אביטל
  סמנכ"לית שותפויות בקרן רש"י

  "לכבוד הוא לי להיות חלק מארגון אשר רואה ומאמין ביצירת שינוי חברתי על ידי יצירת כוח אנושי צעיר ואיכותי. ההון האנושי שמרכיב את עמותת מרכז מעשה הוא דוגמא ומופת לאנשי מקצוע עם ערכים ומוסר עבודה גבוהים ומעוררים השראה".

  סמדר טל-טביביאן
  יועצת משפטית, קרן רש"י

  "הצטרפתי לוועד המנהל של מרכז מעשה מתוך הזדהות עם התפישה כי התנדבות היא כלי משמעותי להעצמת צעירים, תוך קידום השתלבות מיטבית בחברה. גאה לראות כיצד העמותה מייצרת מציאות של הזדמנויות עבור צעירים וצעירות בישראל".

  לילה סרור
  מנהלת מהלכי שינוי בארגון מעוז

  "שמחה לקחת חלק ביצירת שינוי חברתי ובקידום מוביליות כלכלית-חברתית בקרב צעירים.ות מכלל החברה הישראלית. אני מאמינה בכוחה של ההתנדבות להוות מקפצה להתפתחות אישית, תעסוקתית וחברתית".

  יונה נטע שמואל
  ראש מדור חינוך של פיקוד המרכז, חיל החינוך

  "עבורי להיות בוועד המנהל זו סגירת מעגל, כבוגרת מחזור ג' של שנת השירות במרכז מעשה, מרגישה אחריות ושליחות גדולה להשפיע על השנים הבאות של הארגון".

  [elementor-template id="5003"]

  תפריט נגישות