מעניין?

  נוער

  תכניות הנוער במרכז מעשה נועדו להכין צעירים וצעירות יהודים.יות וערבים.יות בכיתות ט'-י"ב לשנת התנדבות משמעותית לאחר סיום הלימודים.

  מטרות תכניות הנוער הן לפתח בקרב צעירים וצעירות אלה את המודעות למנהיגות מקומית והובלה של פרויקטים עבור הקהילה, במקביל לפיתוח מודעות לנושאים חברתיים וליכולת לעורר שינוי.

  אנחנו במרכז מעשה מאמינים כי התנדבות היא כלי משמעותי לקידום אישי וחברתי. אנו מפעילים מסגרות התנדבות עבור צעירים וצעירות יהודים.יות וערבים.יות בוגרי.ות תיכון שמעוניינים.ות לתרום מעצמם.ן עבור אחרים ועבור הקהילה שלהם.ן, אבל גם לקבל הרבה מאד בחזרה.

  אבל אחרי הרבה שנות ניסיון בשטח, הבנו שזה לא מספיק. הבנו שפעילות למען האחר והקהילה יכולה וצריכה להתחיל הרבה לפני, שהמודעות להתנדבות יכולה להשתרש בגילאי התיכון, וכך להגביר את סיכויי הצעיר והצעירה להמשיך לשנת התנדבות משמעותית לפני היציאה לחיים עצמאיים. לשם כך הוקמו תכניות הנוער.

  מטרתן היא להקנות את ערכי ההתנדבות והמנהיגות, לעורר מודעות לסוגיות חברתיות כבר מגיל צעיר ולפתח את “שריר” המוטיבציה לשירות משמעותי בצה”ל בחברה היהודית, או המשך לשירות לאומי / אזרחי ולימודים אקדמאיים בחברה הערבית.

  מרכז מעשה

  כפר הנוער בן-שמן
  מיקוד 73211

  כפר הילדים כרמיאל
  מיקוד 20100

  טלפון ‏04-9027700 (שלוחה 2)
  פקס 04-9027711

  [elementor-template id="5003"]

  תפריט נגישות